Hronika

(FOTO) Detalji stravične nesreće kod Višegrada: Dvije žene poginule u SLIJETANJU AUTOMOBILA

Dvije putnice u automobilu su poginule, a vozač je povrijeđen kada je "reno klio" danas sletio sa magistralnog puta Vardište–Višegrad u mjestu Oplave, rečeno je iz fočanske policije.

nesreca višegrad
FOTO: SRNA

Povrijeđeni je prevezen u Dom zdravlja u Višegradu, gdje mu je ukazana ljekarska pomoć, a zasad nije poznato odakle su stradale putnice – rekla je Srni portparol Policijske uprave Foča Svjetlana Govedarica.

Saobraćajna nesreća dogodila se u 12.35 časova, a uviđaj je završen u 16.25 časova.

nesreca višegrad
FOTO: SRNA

Pročitajte još

Vozila se na ovoj dionici puta trenutno propuštaju naizmjenično.