Zabava

(FOTO) "BUDI ČOVJEK, IZVINI SE" Drama u Zvezdama Granda, Keba i Đorđe David ušli u žestoku raspravu

Tek što je počela nova sezona Zvezda Granda, a žiri se već sukobi oko mišljenja kada su takmičari u pitanju.

Dragan Kojić Keba, Đorđe David
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ, MILAN ILIĆ / RINGIER

Sada su u centru pažnje bili Dragan Kojić Keba i Đorđe David koji su se sukobili pred kamerama, tako da su ostali članovi žirija morali da ih smiruju.

Sve je počelo tokom glasanja i komentarisanja kandidata, kada je Đorđu nije dopao Kebin stav, pa je poručio:

– Pusti ove prazne priče. Ovdje niko nije pozvan da bi ti rekao da one imaju prazne priče. Daj, budi ozbiljan.

Na njegove riječi nadovezala se i Snežana Đurišić, koja je dobacila:

Keba
FOTO: YOUTUBE SCREENSHOT

Pročitajte još

-Ne, Kebo, stvarno si pretjerao.

Ipak, Keba nije želio da se povuče i odlučno je branio svoje stavove, što je dodatno iznerviralo Đorđa Davida.

– Izvini se, budi čovjek pa se izvini – rekao je roker, ali je Keba ostao pri svom stavu.

– Izvini se ti ženama – odgovorio mu je Kojić.

Dok su se strasti među kolegama rasplamsavale, Dara Bubamara je sve posmatrala sa osmijehom, ističući da joj je čitava situacija bila smiješna.

– Meni je ovo takva limunada, kunem ti se. Ja sam šokirana – rekla je Dara, dok je Ceca Ražnatović podržavala tvrdeći da su mnoge kolege prelazile granicu.

dragan kojić keba i dara bubamara
FOTO: ZVEZDE GRANDA / YOUTUBE/SCREENSHOT

Ovdje su takve uvrede padale da ovo što priča Keba je benigno, tako da ne dramite više – zaključila je Ceca, prenosi Grand.

Evo da li se Sanja Kužet vraća u Zvezde Granda

Sanja Kužet je za Blic govorila o planovima za budućnost, osvrćući se na Zvezde Granda koje je vodila prije nego što je otišla na trudničko.

– Emocije su pomiješane, presrećna sam. Mene ovdje ispunjavaju ljudi i uspomene, volim da popričam sa kolegama. Bude se emocije, guramo dalje, borimo se sa nedaćama koje nas sputavaju ponekad. Fali mi scena, fali mi taj osjećaj, ja obožavam svoj posao. Biće prilike da ponovo budem ispred reflektora, još uvek uživam u trećem sinu, imam dovoljno vremena da se posvetim svim stvarima koje želim. Reflektori će malo sačekati.