Lazić je nastavio sa svojim nastupima, a na Instagramu je objavio fotografiju na kojoj ga vidimo u farmerkama i sakou.
Ono što su svi primijetili jeste veliki rez na glavi i kopče koje su posljedica nesreće koju je nedavno imao.
Darko Lazić je u prvoj izjavi za “Blic” otkrio kako je došlo do saobraćajke, a kako kaže, ničega se ne sjeća.
– Izgubio sam kontrolu, vidim da su svi prenijeli da sam bio u alkoholisanom stanju, i spominju se nedozvoljene supstance. Ja imam sve nalaze iz bolnice. Hvala Bogu, nikom ništa, preživjeli smo. Moja supruga je dobro, ja sam dobio povrede glave, ništa strašno.
– Padala je kiša, zanio me je auto, udario sam u autobus. Niko nije bio u autobusu, niko nije povrijeđen, svi smo živi i zdravi. Nije bilo ni prekoračenje brzine, idemo dalje – rekao je Darko.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.