Zabava

"ONA JE DOBRO PAKOVANJE" Keba pohvalio Daru, pa priznao ko ga nervira u Zvezdama Granda

Dragan Kojić Keba pred početak snimanja nove emisije "Zvezde Granda", govorio je o takmičarima i kolegama iz žirija.

Keba
FOTO: YOUTUBE SCREENSHOT

Dragan Kojić Keba je, reklo bi se, skroz opušten i svaka emisija za njega je lijepa. Na pitanje da li mu je Snežana Đurišić ozbiljno zamjerila kada je rekla da je pretjerao sa komentarima takmičaru, on kaže:

“Ma ne, to je ona iz srca rekla”.

Keba je zadovoljan svojom ulogom u ovoj emisiji i trenutno mu je najveća preokupacija koncert koji uskoro ima. Svakako, prijalo mu je kada je čuo da Dara Bubamara tvrdi da joj je on najviše “legao” kao kolega u ovom tv šou, prenosi Blic.

Pročitajte još

– Ja sam o njoj već sve rekao, znamo se tolike godine. Sviđa mi se njena narav, ona se nije promijenila. Mislim na narav, mada je i fizički super. Ona je baš dobro pakovanje – rekao je Keba.

Dara Bubamara
FOTO: YOUTUBE/ SCREENSHOT

On je rekao i da postoje neke granice i da u emisiji testira svoje granice tolerancije, ali poručuje da ne bi trebalo da se ta ljestvica previše podigne, jer će onda biti drugačiji.