Sudbine

"NADAM SE DA JE OTIŠAO NA BOLJE MJESTO" Ceca Ražnatović slomljena od tuge zbog smrti Halida Bešlića

Pjevač Halid Bešlić preminuo je danas u bolnici u Sarajevu, a pjevačica Ceca Ražnatović ostala je zatečena ovom viješću.

"NADAM SE DA JE OTIŠAO NA BOLJE MJESTO" Ceca Ražnatović slomljena od tuge zbog smrti Halida Bešlića
FOTO: RAJKO RISTIĆ, ALEKSANDAR KRSTOVIĆ / RINGIER

Ceca je vidno potresena govorila o svom kolegi, a za njega je imala samo riječi hvale.

Stvarno mi je mnogo žao, on je bio osoba koja je apsolutno bila voljena od svih kolega. Nikada nisam čula, ni u vrijeme stare Jugoslavije, nešto loše. Svi su imali riječi hvale i pričali da je velika ljudina. Nadam se da je otišao na bolje mjesto – rekla je Ceca.

Halid Bešlić imao je zdravstvenih problema, a bio je na odjeljenju onkologije.

Pročitajte još

Njegov menadžer, govorio je o pjevačevom zdravstvenom stanju prije mjesec dana.

– Halid je trenutno prebačen na kliniku za onkološke pacijente, prima terapiju i ide na bolje. Ovim putem samo bih želio demantovati sve glasine koje kruže posljednjih dana, a to je da su Halidu otkazali organi i da je loše, ništa od toga nije tačno – kazao je tada Nedim, prenosi Blic.