Halid Bešlić borio se sa opakom bolešću već neko vrijeme, a bitku je, nažalost, izgubio.
Vijest o njegovom odlasku slomila je mnoge, a pjevačica Marija Šerifović uputila mu je posljednji pozdrav i dirljivu poruku.
– Prestalo je da kuca muzičko srce Bosne i Hercegovine. Halide, neka Vam je vječna slava i hvala za svaku slomljenu čašu i puštenu suzu – napisala je Marija Šerifović i porodici izjavila saučešće, prenosi Telegraf.
– Porodici iskreno saučešće – napisala je pjevačica u Instagram objavi.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.