Ona se oglasila na svom Fejsbuk profilu, gdje je otvoreno napisala koliko joj je teško nakon smrti legendarnog pjevača.
– Ne mogu da vjerujem da je otišao moj dragi prijatelj i kolega, naš voljeni pjevač Halid. Srce mi je teško, a duša boli… Otišao je čovjek pun dobrote i topline. Njegove pjesme i osmijeh će ostati zauvijek u našim srcima. Počivaj u miru, dragi Halide – napisala je Šemsa Suljaković.
Podsjetimo, Halid Bešlić preminuo je danas u 72. godini života nakon kratke borbe sa bolešću. Komemoracija i sahrana legendarnom pjevaču biće održana u ponedjeljak, 13. oktobra u Sarajevu, piše Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.