Nakon što je oslobođena optužbi da je tokom 2014. i 2015. primila mito od 5.000 evra, kako bi u jednom predmetu, u kojem je postupala kao sutkinja Apelacionog odjeljenja Suda BiH bila donesena povoljnija presuda, Miletić je tužila državu za naknadu materijalne i nematerijalne štete.
Miletić je prethodno navela kako ju je pogodilo suđenje koje je vođeno te da ju je posebno pogodila konferencija za medije organizovana unutar 24 sata od njenog lišenja slobode, koju je pratila iz prostorija za zadržavanje.
– I danas, kad ukucate moje ime, vi ćete pronaći sve to u medijima – kazala je tada Miletić, piše Klix.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.