Odmah je podijelila impresije što poslije godinu dana opet nastupa u prepunoj Klasi, te otkrila da se uželela beogradske publike.
– Poslije godinu dana, možda malo jače. Radujem se jako. Navikla sam i raduje me i to je dobro za najbolji klub u gradu Nacionalnu klasu i da mene ljudi vole. Uželjela sam se beogradske publika i jedva čekam da zapjevam – rekla je ona.
Nedavno je mreže preplavio snimak sa koncerta čuvenog Grka Konstantinosa, kojem je Milica gostovala na koncert u Beogradu, a sada je otkrila u kakvom su odnosu:
– Nažalost je otišao, fenomenalni su utisci, on je gospodin čovjek, džentlem , izvrstan muzičar. Uživala sam s njim na sceni, i iza scene. Imamo jedan, prelijepi i kolegijalni odnos. Publika je divno reagovala kao što ste vidjeli. Dobri smo pšokazatelji srpsko-grčkog prijateljstva.
Ne znam, on i ja se poznajemo. Nije ovo prvi put da se vidimo – rekla je Milica o Konstantinosu.
Milica je uživala i na odmoru na Baliju, koji ju je raspametio, pa otkrila da li svoj život vidi “van Srbije”.
– Došla sam odmorna, raspoložena, smirena, sa jednom prelijepom energijom, ko je imao prilike da posjeti Bali zna o čemu pričam, mjesto je spiritualno i puna sam utisaka. Ja sam otišla na Bali sa namjerom da po ko zna koji put pogledam onako u sebe da osjetim svoj balans, to je bitno u ovom modernom brzom vremenu da se čovjek stalno osvrće, istražuje sebe, da uči. Ja sam otkad znam za sebe dobar učenik i želim da uvijek osluškujem sebe i nije mi prvi put da odlazim sama na putovanje, ovoga puta sama odavde krenula ali sam imala predivnu grupu žena sa kojom sam se super konektovala. Došla sam puna utisaka i zbog prelijepe prirode i zbog tih međuljudskih odnosa i toga što upoznajete sebe na nekom novom nivou – rekla je Milica i otkrila da trenutno ne bi mogla da živi na Baliju kao Mile Kitić koji pola godine provede u Dominikanskoj Republici:
– Blago njemu – rekla je sa osmjehom Milica, pa nastavila:
– Dosta ljudi sam vidjela sa lap topovima koji rade, dopalo mi se to. Možda kada bih manje pjevala, imala porodicu, kada bi suprug to podržavao, sad da idem tako iz čista mira, ne – kaže ona.
“Milica o aferi Vujadina Savića”
– Moram biti iskrena, poznajem Mirku i Vujadina i imam predivno mišljenje o njima. Trenutno sam u džet-legu i na mrežama sam bila posljednjih pola sata kada sam imala priliku da vidim šta se dešava. Mogu da primijetim da je sve baš uzelo maha. Nisam se pretjerano udubljivala, svakako, ja nisam ovdje da sudim. Sem što ću reći da su Vujadin i Mirka bili predivni prema meni, ne bih ništa drugo komentarisala – rekla je Milica.
Pjevačica je dodala da ne želi da donosi zaključke dok ne bude poznata cjelokupna istina.
– Ne znam da li je istina i šta je istina, niti da li postoje dokazi. Nisam ispratila sve. Trudim se da radim na sebi i da ne osuđujem ljude. Nikada nisam prošla tim putem i bilo bi nezahvalno da sudim nekome. Najlakše je uperiti prstom u nekoga. Pa ljudi, niko nije bezgrešan – poručuje ona, prenosi Telegraf.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.