Zabava

(FOTO) Odmah mu pala u zagrljaj: Milica Dabović otputovala kod dečka u Ameriku, ne skidaju osmijehe sa lica

Milica Dabović spakovala je kofere i otišla u Ameriku gdje živi njen partner Milan. Ona je objavila sada zajedničku fotografiju i pokazala koliko su prisni.

Milica Dabović
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ / RINGIER
Milica Dabović

Milica Dabović posjetila je partnera u Las Vegasu, gdje on inače živi, a onda mu je pala u zagrljaj.

FOTO: STEFANOVAMAMA13/INSTAGRAM/SCREENSHOT
FOTO: STEFANOVAMAMA13/INSTAGRAM/SCREENSHOT

Njih dvoje su otišli u opuštenu šetnju, oboje obučeni u trenjerke i patike. Nisu sve vrijeme skidali osmijeh sa lica, a bivša košarkašica je javno pokazala njihove emocije, prenosi Blic.

“Udaću se za njega i roditi mu petoro djece”

– Čekali smo jedno na drugo i da vidimo šta nam donosi ovo malo života što imamo. Imamo zajednička interesovanja, energija… Uvijek ću vjerovati u ljubav, ali teško je vjerovati muškarcima. Stefanov otac me je dokrajčio. Sa Vanjom je otišlo kao vjetar, a sa Milanom sam shvatila šta je ljubav, a prije nikada nisam voljela. U miru si, da te muškarac vodi kroz život. Uopšte ne razmišljam o tome. Vjerujem mu, dvoje ljudi se prepoznaju. Ja sam vapila za tim – rekla je jednom prilikom Milica.

Pročitajte još

Takođe, ona je govorila i o njihovom venčanju.

– U ljubavi cvjetaju ruže, srećna sam konačno. Čudno mi je da sam konačno srećna poslije 43 godine. On je onaj pravi i udaću se za njega, rodiću mu petoro djece i živjećemo srećno do kraja života – pričala je.