Bila je u prepoznatljivoj, crnoj boji, te nije krila dobro raspoloženje, prenosi Blic.
– Rođena sam pod srećnom zvijezdom, prvenstveno zbog toga što sam rođena u ovom dijelu svijeta, koji je nevjerovatan i kontroverzan, što sam rođena u porodici u kojoj jesam. Roditelje kakve ja imam, koliko su se oni voljeli i poštovali je pravi blagoslov. Oni su toliko ljubavi davali meni i bratu, koju smo mi potom mogli da emaniramo – rekla je ona nedavno.
“Roditelji su investirali u moja putovanja”
Kaže da su roditelji ulagali u nju, a ona im vraćala uspjehom koji je postizala na svim poljima:
– U djetinjstvu smo imali sve što smo željeli. Živjeli smo u doba komunizma, pod okriljem druga Tita i imali smo iluziju koju je on uspješno pothranjivao u svima nama. Pogotovo nama koji nismo znali prave stvari, ovi stariji su uglavnom ćutali, pravili se blesavi ili su morali da ćute. Živjeli smo u malom raju, a moji su bili dobrostojeći – istakla je Vesna, pa nastavila:
– U to vrijeme nije bilo velikih bogataša. Tata je uspijevao u tome, bio je finansijski stručnjak, pokušavao je od mene da napravi od mene svjetsku osobu. Ulagali su u mene. Tata je “kuću potrošio” na moja putovanja po svijetu koja su uvijek usmjerena na učenje stranih jezika. Stalno su insistirali da ta putovanja imaju duboki smisao, nije bilo trošenja na garderobu, to je bilo nebitno. Investirali su u mene, a ja sam otpozdravljala dobro i ljubavlju i razvoju i poštovanjem – kazala je Vesna tad.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.