Poručio je ovo šef Kluba poslanika PDP u NS RS Igor Crnadak, nakon što mu je Milorad Dodik uputio uvrede na osnovu fizičkog izgleda.
Hvala kolegici Zagi što je objasnila da je svaka Dodikova uvreda i prijetnja pokazatelj njegove slabosti i nesreće našeg naroda što se Dodik rodio na našim prostorima.Čisto nepatvoreno zlo u ljudskom obliku, mržnja koja hoda.https://t.co/7mdmDlEJus
— Igor Crnadak (@evropskaSrpska) October 23, 2025
Crnadak se zahvalio kolegama koje su stale uz njega – gradonačelniku Bijeljine Ljubiši Petroviću i poslanici Liste za pravdu i red u NS RS Zagorki Grahovac.
Sad vidim i saopštenje kolege Petrovića.Hvala i njemu jer je važno da mi koji vjerujemo u ljudskost, poštenje i časno koračanje kroz život nadvladamo one druge.https://t.co/viaNnO3XzV
— Igor Crnadak (@evropskaSrpska) October 23, 2025
– Hvala koleginici Zagorki Grahovac što je objasnila da je svaka Dodikova uvreda i prijetnja pokazatelj njegove slabosti i nesreće našeg naroda što se Dodik rodio na našim prostorima. Čisto nepatvoreno zlo u ljudskom obliku, mržnja koja hoda! Hvala i kolegi Ljubiši Petroviću, jer je važno da mi, koji vjerujemo u ljudskost, poštenje i časno koračanje kroz život, nadvladamo one druge – rekao je Crnadak.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.