Jovana je rekla da joj je neostvarena želja crkveno vjenčanje, te da bi narednom mužu voljela da podari još jedno dijete. Ona je sada na svom Instagramu iznijela mišljenje o porodici i žene podijelila u dvije vrste.
– Nisam stroga, samo imam kodeks, a što se djece tiče i tu imam pravilo iz prakse. Jedne su žene koje rađaju da bi zadržale muža, brak i imovinu. Sasvim druge su žene koje djecu rađaju isključivo iz ljubavi. Kakva namjera, takva i budućnost. Trenutak je ništa, vječnost se broji, a budućnost je sve – napisala je ona.
Kupuje još jedan stan
Inače, Jovana je za Blic otkrila da planira kupovinu još jedne nekretnine.
– Zacrtala sam ciljeve materijalne prirode. Imam još jedan cilj koji želim da ostvarim i sada mi je to najvažnije. Ovaj stan je jako lijep, vi znate da ja volim ovdje, ali ja imam još jedan cilj što se tiče nekretnina i sada radim na tome da to ostvarim – rekla je tada voditeljka.
Od bivšeg za rođendan dobila gala poklon
Podsjetimo, bivši vjerenik Jovane Jeremić, Dragan Stanković, nedavno je voditeljki za rođendan kupio luksuzan poklon – zlatnu Van Cleef narukvicu kao i novi mobilni telefon.
– Što se tiče mog lava Dragana, on besprijekorno poznaje moj ukus. Prvi dio poklona je ova narukvica koja mi je od sada kao amajlija. Većina nakita koji nosim je poklon od njega, zaista ima perfektan ukus. Simbolično mi je kupio i novi telefon, vjerovatno češće da mu se javljam. Hvala mom laviću – kroz smijeh je rekla Jovana.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.