Žaklina se s vremena na vrijeme pojavi u javnosti i otvori poneku porodičnu priču, dok je Aleksandar gotovo potpuno povučen i rijetko se eksponira, pa mnogi ni ne znaju kako danas izgleda.
Toma je sina Aleksandra dobio u svom drugom braku, sa Gordanom Zdravković, koja je bila njegova velika životna podrška i koja je sa njim dijelila mnoge važne trenutke, prenosi Blic.
Tomin sin Aleksandar danas živi u Torontu, gdje su se njegovi roditelji i upoznali.
Gordana i Aca bili su uz pjevača do posljednjeg dana.
“Umejsto u park nekad sam sa njim išao u kazino”
– Kad saznaju čiji sam sin, prvo me pitaju kako sam odrastao uz njega. Nekada sam se predstavljao kao Aleksandar Saša, da bih izbjegao teret prezimena Zdravković. Bio sam premlad kada je umro, tek kasnije sam shvatio koliko on znači za muziku i za druge ljude i šta je ostavio iza sebe. Tek sa svojih 16-17 godina, kada sam počeo da se zaljubljujem, počeo sam da shvatam njegove pjesme. Umjesto u park nekad sam sa njim išao u kazino. Vidio sam mnoge stvari mnogo mlad. Nisam ni znao šta se dešava oko mene – rekao je jednom prilikom Aleksandar.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.