Pjevačica se ovim povodom oglasila i iznijela svoju stranu priče.
Naime, sedmoro ljudi sa Karaburme, od kojih je petoro penzionera, podnijelo je krivičnu prijavu Višem tužilaštvu za visokotehnološki kriminal protiv Dušice Grabović i Prvom osnovnom javnom tužilaštvu protiv njenog partnera, investitora u građevinskim radovima, a navodno je razlog prevara u iznosu od 11.700 evra.
Stanari tvrde da je sve počelo kada su angažovali pjevačicinog dečka za izvođenje radova oko izolacije fasade na zgradi u kojoj žive.
“Pobjegli su sa našim parama”
Kako dalje tvrde, Dušicin partner je navodno unaprijed tražio po 1.000 evra po stanu, iako radovi kasnije nisu završeni u ugovorenom roku. Takođe, navodno je jednom od stanara obećao da uveze auto iz inostranstva u vrijednosti od 4.000 evra, za šta je dobio novac, ali od kola nije bilo ništa.
– Dali smo akontacije, ali od radova nije bilo ništa. Imaju razrađenu taktiku, lijepo pričaju, igraju na emocije. Nas osam je dalo ukupno 7.700 evra. Petoro komšija je odustalo prije nego što su pobjegli sa našim parama, tek što su počeli radove. Dušicu smo prijavili jer je, po našem mišljenju, bila pomagač u svemu tome. Komšija je platio 4.000 evra za auto koji nije dobio – tvrdi jedan od stanara i dodaje da je pjevačica, navodno, neko vrijeme davala lažna obećanja da će novac biti vraćen, nakon čega su i ona i njen partner nestali.
Dušicu Grabović je iznijela svoju stranu priče.
– Šokirana sam. Ti ljudi mi nisu poznati. Moje ime je zloupotrebljeno samo zato što je moj partner radio radove na zgradi – započinje Dušica.
– Partner je bio na operaciji u Crnoj Gori i ostavio radnike da završe posao. Jedan je iskoristio situaciju, uzeo avans od tih ljudi i rekao da će pola novca proslijediti mom partneru. Dakle,mi smo ispali oštećeni isto kao i oni – navodi pjevačica i dodaje da je bila spremna da stanarima nadoknadi novac.
– Htjela sam da im vratim, iako nije moja obaveza. Samo sam željela da žene ne budu oštećene. A one sada napadaju mene. Sada mogu da očekuju kontra tužbu za lažno prijavljivanje – zaključuje ona.
Dušica je, podsetimo, ranije govorila o svom dečku.
– Na ovaj veliki praznik želim da se zahvalim Svetom Vasiliju Ostroškom, slava mu i milost što mi je uslišio najveću životnu želju i molitvu da mi pošalje pravu ljubav – rekla je pjevačica, pa dodala:
– Tog dana kada sam se pomolila za pravu ljubav u manastiru Ostrog, istog dana je i on bio pod Ostrogom. Sreli smo se nakon 21 dana i od tog dana se nismo nikada razdvajali! Hvala ti Sveti Vasilije, hvala ti Bože na ovoj pravoj ljubavi. Kad se dvije duše spoje ništa ih više ne može razdvojiti,ni vrijeme, ni daljina, ni druge osobe! Što Bog sastavi, niko ne rastavi – napisala je ona, prenosi Kurir.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.