Politika

Darko Banjac čestitao MUP RS krsnu slavu "S dubokim poštovanjem prisjećamo se onih koji su položili svoje živote ŠTITEĆI MIR"

Ministru unutrašnjih poslova, direktoru policije i svim pripadnicima Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske upućujem iskrene čestitke povodom krsne slave - Sabora Svetog Arhangela Mihaila.

Darko Banjac
FOTO: USTUPLJENA FOTOGRAFIJA

Poručio je ovo predsjednik NPS Darko Banjac.

– U ovim svetim danima, sa dubokim poštovanjem prisjećamo se svih hrabrih pripadnika MUP koji su položili svoje živote štiteći mir, slobodu i sigurnost naše Republike Srpske. Njihova žrtva, čast i nepokolebljiva odanost ostaju trajni temelj na kojem počiva bezbjednost našeg naroda – rekao je Banjac.

Pročitajte još

Naša trajna obaveza je, nastavlja Banjac, da čuvamo uspomenu na one koji su dali sve za Republiku Srpsku.

– Istovremeno, svim aktivnim pripadnicima MUP želim da ih Sveti Arhangel Mihailo čuva u svakom trenutku dok časno i odgovorno obavljaju svoju dužnost u službi narodu i otadžbini. Srećna slava – poručio je Banjac.