Poručio je ovo predsjednik NPS Darko Banjac.
– U ovim svetim danima, sa dubokim poštovanjem prisjećamo se svih hrabrih pripadnika MUP koji su položili svoje živote štiteći mir, slobodu i sigurnost naše Republike Srpske. Njihova žrtva, čast i nepokolebljiva odanost ostaju trajni temelj na kojem počiva bezbjednost našeg naroda – rekao je Banjac.
Naša trajna obaveza je, nastavlja Banjac, da čuvamo uspomenu na one koji su dali sve za Republiku Srpsku.
– Istovremeno, svim aktivnim pripadnicima MUP želim da ih Sveti Arhangel Mihailo čuva u svakom trenutku dok časno i odgovorno obavljaju svoju dužnost u službi narodu i otadžbini. Srećna slava – poručio je Banjac.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.