Hronika

Uhapšen dvojac u Derventi: Nasilno ušli u kuću sugrađanina i prijeteći TRAŽILI NOVAC

Policija u Derventi uhapsila je M.N. i A.N. zbog sumnje da su počinili krivično djelo iznuda.

Uhapšen dvojac u Derventi: Nasilno ušli u kuću sugrađanina i prijeteći TRAŽILI NOVAC
FOTO: INFOBIJELJINA

Iz Policijske uprave Doboj saopšteno je da za navedene osobe postoji sumnja da su sinoć, 9. decembra, zajedno sa državljaninom Mađarske i još jednom nepoznatom osobom na području Dervente nasilno ušli u porodičnu kuću oštećenog, te prijetnjama i drugim bezobzirnim ponašanjem zahtijevali određen iznos novca zbog navodnog duga.

Pročitajte još

O svemu je obaviješten dežurni tužilac OJT Doboj.

Policijski službenici nastavljaju preduzimati sve potrebne mjere i radnje na identifikovanju nepoznate osobe i utvrđivanju svih činjenica vezanih za navedeno krivično djelo.