Zabava

(FOTO) "U TIŠINI SAM NALAZIO ZNAK" Bivši muž Marije Mikić pokazao kako provodi rođendan nakon razvoda

Iako su važili za jedan od najskladnijih parova na estradi, Jovan Pantić i Marija Mikić nedavno su saopštili da se razvode. Jovan danas proslavlja rođendan, a na mrežama se oglasio i emotivnim riječima obratio djeci.

Marija Mikić
FOTO: SNEŽA KRSTIĆ/RINGIER

Jovan je rođendan proslavio sa nasljednicima u jednom beogradskom restoranu, a u opisu fotografije je istakao koliko mu oni znače u teškom periodu.

– Kada je put bio dug, a noć bez kraja, vi ste bili iskra mog novog sjaja. U tišini sam nalazio znak, vaša ljubav je pobjedila mrak. Godine prolaze, brojim ih sad, trideset šest, ali duh je mlad. Sve što jesam i što ću biti, u vašem osmijehu naučio sam živjeti. Hvala vam za svjetlo dok sam hodao mrakom. Volim vas – napisao je on, a čestitke u komentarima su se nizale.

FOTO: JOKARICA89 / INSTAGRAM/SCREENSHOT
FOTO: JOKARICA89 / INSTAGRAM/SCREENSHOT

Pročitajte još

Teško podneo razvod

Podsjetimo, Jovan je nedavno otkrio koliko mu teško pada razdvojenost od djece.

– Nekada je moj dom bio svuda oko nas, a sada se osjećam daleko od svakodnevnog zajedništva. U praznim sobama odzvanjaju koraci vaše radosti, i u njima čujem glasove koji me uče da dišem opet. Iako nismo vise zajedno pod istim krovom, ovi trenuci sa vama su moj dom. Možda nemam svoj krov, ali u vama imam dom – napisao je on nedavno u obraćanju sinu i kćerki, prenosi Blic.