Aca Kos je snimao atmosferu iz porodičnog doma dok je u pozadini je bila pojačana Anina pjesma “Svake noći sanjam tvoje oči”.
– Ako pričamo o pravim muzičkim kraljicama… Ona uvijek sve ispoštuje – rekao je on.
Čeda je sve vrijeme đuskao, dok je Ana sjedila i pila crveno vino.
– Srećna Nova godina – rekla je pjevačica, a političar joj je u jednom trenutku poljubio ruku.
Čeda: “Bez Ace me ne bi bilo”
Podsjetimo, Čeda je nakon razvoda govorio o tome koliko mu Aca znači.
– Postoje dani kada čovjek sam ne može ni da diše, živim ih trenutno, bez Aleksandra me ne bi bilo, ne bih iz kreveta mogao da ustanem, na nogama da stojim, hrani me, čuva i od drugih i od mene samog, napatio sam ga previše, on je divan čovjek, sve loše je moje i dešava se uprkos njemu… I na kraju, biću ja ok, valja nije moglo drugačije, žao mi je ako sam vas bilo čim povrijedio, žao mi je i Aleksandra koji je sa mnom to morao da živi – napisao je Čeda na Instagramu tada, piše Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.