Zabava

"Moje dijete niko nije zvao SUTLIJAŠ kao nju" Marija Kulić osula rafalnu paljbu po Maji Marinković

Marija Kulić iznijela je svoje mišljenje, bez dlake na jeziku, o aktuelnim događajima u Eliti 9.

"Moje dijete niko nije zvao SUTLIJAŠ kao nju" Marija Kulić osula rafalnu paljbu po Maji Marinković
FOTO: MILAN ILIĆ / RINGIER

Marija je komentarisala ponašanje svoje kćerke Miljane, ali i druge zadrugare.

Marija Kulić prvo je otkrila šta misli o Maji Marinković, koja više nije u dobrim odnosima sa njenom kćerkom.

– One su se družile, zato što je Miljana bila u to vrokeme za Zolom, a Maja sa Carem, koji su drugari. One se privatno ne druže. Nisu se vidjele ni ljetos, kada su bile u isto vrijeme u Crnoj Gori. Miljana se naljutila jer je Maja upitala: ”Kako ti nije grozno da Miljanu poljubiš u usta?” To je veoma glupo. Međutim, meni je nekako uvijek bilo žao Maje, pravdala sam njeno ponašanje, jer je odrastala bez majke, pa sam mislila da nema ko da je posavjetuje. Ja bih Maji i oprostila to što je rekla Caru za Miljanu, ali s obzirom na to da je ponovila tu rečenicu, ne mogu. Moje dijete niko nije zvao ”sutlijaš”, kao što su Maju. Maja je pokazala kakva je djevojka, pokazala je da nema nikakve kodekse – rekla je Marija.

Pročitajte još

O Maji i Filipu

Marija je rekla da misli da se između Maje i Filipa nešto desilo u spoljašnjem svijetu.

– Da, mislim da jeste. Znam da su bili na Zlatiboru. E, sad, kad vidimo njih, možemo da pretposavimo da bi se nešto desilo. Maja popije, više se opusti, pa se dogodi nešto. Maja se uvijek trudi da bude djevojka koja će da pokaže da može da bude sa bilo kojim muškarcem – rekla je Marija Kulić za “Red” televiziju.