Pahlavi, koji živi u Vašingtonu u objavi na mreži “Iks” zamolio je Trampa za pomoć.
– Gospodine predsjedniče, ovo je hitan i neposredan poziv za vašu pažnju, podršku i djelovanje. Ljudi će ponovo da budu na ulicama za sat vremena. Molim vas za pomoć – napisao je Pahlavi.
Dodao je i da je pozvao ljude na ulice da se bore za svoju slobodu i da “nadjačaju bezbjednosne snage samom brojnošću”, prenosi BBC.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.