Zabava

"Ovo je bilo drugarski" Žestok sukob u "Pinkovim zvezdama" Zorica i Desingerica "zaratili" kao nikad do sada

Tokom komentarisanja nastupa kandidata Ivana Barišića u muzičkom takmičenju "Pinkove Zvezde", došlo je do žestokog verbalnog sukoba između njegovog mentora Dragomira Despića Desingerice i pjevačice Zorice Brunclik.

"Ovo je bilo drugarski" Žestok sukob u "Pinkovim zvezdama" Zorica i Desingerica "zaratili" kao nikad do sada
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ/RAS SRBIJA

Nesporazum je nastao kada je Desingerica pokušao da “pomogne” Zorici da dovrši svoj komentar, što je nju odmah iznerviralo.

– Ti si meni bio čvrst, stamen, tačan. Sve u svemu, nisi napredovao, jer ja vrlo…

– Čujem! Da pomognem, Zorice, ovo je bilo drugarski – dobacio je Desingerica.

– Je l’ ti nisi sam sebi smiješan. Ti bi trebalo da budeš sam sebi smiješan, govorim momku koji je tvoj kandidat. Kakve veze ja imam s tobom, nemoj ti meni da pomažeš bato! Hoćeš da kažeš da sam ja senilna baba – povikala je Zorica i ustala sa svog mjesta.

Tokom komentarisanja sljedećeg kandidata Gorana Milijaševića njegova mentorka Zorica Brunclik ponovo se sukobila sa Desingericom. Naime, Despić je ponovo pokušao da joj “pomogne” da završi misao, zbog čega je Zorica pobjesnila.

– Iskreno rečeno, od svega najviše…. – počela je Zorica, a onda ju je Desingerica prekinuo.

– Tebe uvažavam – dobacio je Despić, pa se odmah pokajao.

Pročitajte još

Zorica je krenula ka njemu, a on je povikao.

– Ognjene, zovi obezbjeđenje, molim te – vikao je Desingerica.

– Od mene se bojiš… Ja ni moju decu nisam po guzi bila, ali da traži obezbjeđenje, ovde je došao kraj – rekla je Zorica, prenosi Telegraf.