To je bilo 2008. godine, prestrašno je bilo, ja sam bila na nastupu i pravo sa nastupa sam otišla na sahranu. Nisam mogla da pomjerim nastup jer su u to vrijeme vladali i harali opasni ljudi i to je najgori dio mog života, govorila je pevačica i otkrila da je tužnu informaciju o smrti majke primila pred sam nastup – rekla je Natalija, piše Blic.
“Bila sam nakljukana lijekovima”
– Bila sam nakljukana toliko ijlekovima… To je bilo u Novom Bečeju, sećam se da sam zagrlila stup i pjevala baladu ‘Spasi me’. Publici nije bilo jasno zašto sam ja toliko plakala, da li zbog pjesme, a ja plačem jer mi je majka umrla… Možda nisam ni morala da pjevam, ali bilo je nezgodno pomeriti… Mada, nama pevačima se sve stavlja na teret, ne smemo ni da plačemo, ni da tugujemo… Nedavno sam imala jednu tešku situaciju, i moram da kažem publici da se žali srcem, u srcu se žali. Kako je meni, mom srcu i mojoj duši, to niko ne zna. Ja imam porodicu i moram da radim, niko me prvog u mjesecu neće pitati da li imam novca da platim račune – pričala je Natalija Trik FX.
Uhvatila je muža u prevari i sve mu oprostila
Inače, Natalija je priznala da je svog supruga Sanija uhvatila u prevari. Ona mu je sve oprostila i dalje su u braku.
– Žene imaju tu intuiciju. Nikada mi nije priznao, ali sam ga uhvatila u prevari. Ni tada nije htio da prizna – započela je ona, pa otkrila da je supruga uhvatila na gomili:
– U stanu kod gospođe, na Novom Beogradu. Zamisli, i tad mi kaže “Nije istina”. Ušla sam, počupala je za kosu i rekla sam “Sad ću da kažem tvojim roditeljima”, jer mi je bilo neshvatljivo da neko može to da uradi. Nisam razmišljala da je moj muž kriv, već da je ona kriva. Njemu sam svašta rekla, bilo je strašno, ali to nije bio jedini put – otkrila je Natalija.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.