Politika

Branko Blanuša za Srpskainfo: Nepopravljivi sam OPTIMISTA

Predsjednik SDS i kandidat za predsjednika Republike Srpske, Branko Blanuša, kaže da je nepopravljivi optimista i da vjeruje u dobar izborni rezultat na ponovljenim prijevremenim izborima, koji će 8. februara biti održani na 136 biračkih mjesta.

Branko Blanuša za Srpskainfo: Nepopravljivi sam OPTIMISTA
FOTO: SRPSKAINFO

Vršimo pripreme, naši najbolji ljudi će biti u biračkim odborima, a naši posmatrači i članovi biračkih odbora imaju instrukcije da ukoliko uoče bilo kakve nepravilnosti to odmah unesu u zapisnik, kao i da protiv predsjednika biračkog odbora i onih koji budu činili nepravilnosti budu podnesene krivične prijave, rekao je Blanuša za Srpskainfo.

U intervjuu za naš portal Blanuša, između ostalog, otvoreno govori o najvećim ekonomskim i političkim problemima u kojima se Srpska nalazi, o ustavnosti izbora nove vlade i funkcije v. d. predsjednika Republike Srpske, međunarodnom položaju RS, a otkriva i ko će biti zajednički kandidat opozicije za predsjednika Srpske na opštim izborima ove godine.

Pročitajte još

Kompletan intervju možete pogledati sutra ujutro na našem youtube kanalu i portalu Srpskainfo.