Iz MUP-a su naveli da je zabrana saobraćaja na snazi od ponoći do sutra ujutro u šest časova.
Ministarstvo u sjedištu, policijske uprave i stanice za ovaj period neće izdavati odobrenja za prevoz eksplozivnih materija i naoružanja i vojne opreme.
Naredbu o zabrani saobraćaja izdao je ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Željko Budimir s ciljem preduzimanja bezbjednosnih mjera i radnji povodom održavanja ponovnih prijevremenih izbora.
Lokacije MUP-a za izdavanje ličnih dokumenta u Prijedoru, Laktašima, Banjaluci, Doboju, Stanarima, Loparama, Ugljeviku, Osmacima, Zvorniku, Vlasenici, Bratuncu, Nevesinju, Gacku, Rudom, Bileći i Milićima rade danas od sedam do 19 časova, piše RTRS.
– Građanima će biti na raspolaganju referati ličnih karata, prebivališta, boravišta i ЈMB, uključujući i akviziciju – dodaje se u saopštenju MUP-a.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.