Ivona je podijelila fotografije, a ona na kojoj grli stomak posebno je sve razniježila.
– Meni je proljeće stiglo – napisala je ona dodajući plavo srce.
Čekaju dečaka
Podsjetimo, Ivona i Dado su se oglasili nakon što su saznali da čekaju dječaka.
– Skromno, porodično, u domu naših najbližih i punom ljubavi i zagrljaja saznali smo najljepšu vijest. Zahvaljujući najboljoj tetki, koja je napravila ovo predivno iznenađenje, saznali smo pol naše bebe. I na kraju, najviše od svega – zahvalni Bogu na svakom daru, svakom koraku i svemu što dolazi – napisali su oni, prenosi Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.