Uz zajedničku fotografiju, Milena Popović je istakli da slave sedam godina „iskrene, čiste i ljekovite“ ljubavi.
– Sedam godina ljubavi. Iskrene. Čiste. Ljekovite. Sedam godina vjere da je “MI” jače od svakog “JA” – napisali su uz zajedničku fotografiju.
“Slučajno smo se upoznali”
Podsjetimo, nakon smrti supruga Olivera Ivanovića, Milena je poslije nekoliko godina započela romansu sa Jurićem, a u emisiji na Blic televiziji “Sa Slavicom Dukić Dejanović” ispričala je kako je počela njihova ljubav.
– Igor i ja smo se slučajno sreli na nekoj televiziji. Oboje smo gostovali, jedno je poranilo, drugo je zakasnilo i jednostavno smo se sreli i počeli da razgovaramo. Ljudi često pitaju da li nas je zbližila tragedija koja nam se desila, pa se bolje razumijemo, ali ne mislim to – pričala je Milena i dodala:
– Slučajno smo se upoznali desilo se nešto ponovo. Ja sam jednostavno u njemu vidjela nekoga sa kim mogu da pričam, da provedem vrijeme, nekoga ko mi je prijao – rekla je ona.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.