Politika

(VIDEO) "Imam dužnost da bdim nad sudbinom naroda" Dodik tvrdi da bi sve URADIO ISTO, samo bi OVO ubrzao

Iznenada sam otišao u politiku, bez obzira na to što sam sada dvadeset tri, dvadeset četiri godine na funkcijama.

(VIDEO) "Imam dužnost da bdim nad sudbinom naroda" Dodik tvrdi da bi sve URADIO ISTO, samo bi OVO ubrzao
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Rekao je ovo predsjednik SNSD Milorad Dodik.

– Moj život je odjednom postala jedna stvar koja se zove Republika Srpska. Kao neko koga je narod izabrao nekoliko puta, imam dužnost da to vraćam narodu, imam dužnost da bdim nad sudbinom tog naroda – istakao je Dodik u intervjuu za banjaluka.net.

Pročitajte još

On kaže i da bi sve isto ponovio, samo bi, kako tvrdi, ranije pokušao da napravi Republiku Srpsku državom.