Politika

(VIDEO) Strpljivo pozirao: Dodik prošetao Gospodskom ulicom, "PALO" FOTOGRAFISANJE S GRAĐANIMA

Predsjednik SNSD Milorad Dodik danas je prošetao Gospodskom ulicom u Banjaluci, gdje je, uz osmijeh i neformalni razgovor, zastao kako bi se fotografisao sa prolaznicima.

(VIDEO) Strpljivo pozirao: Dodik prošetao Gospodskom ulicom, "PALO" FOTOGRAFISANJE S GRAĐANIMA
FOTO: FOTO: BL PORTAL/X/SCREENSHOT

Sunčano i neuobičajeno toplo vrijeme izmamilo je brojne građane u šetnju, a susret sa Dodikom mnogi su iskoristili za kratko druženje i zajedničku fotografiju, piše BL portal.

Dodik je strpljivo pozirao sa građanima, dok su se znatiželjni prolaznici zaustavljali da vide šta se dešava.