Srednja škola u Banjaluci dobila je jutros dojavu o postavljenoj eksplozivnoj napravi, nakon čega je uslijedio protivdiverzioni pregled objekta.
Na mejl adresu Gimnazije u 6.30 časova stigla je poruka da je postavljena eksplozivna naprava, što je prijavljeno policiji.
Dojava o bombi u Elektrotehničkoj školi u Banjaluci bila je lažna, potvrđeno je Srni iz banjalučke Policijske uprave.
Iz policije su naveli da je završen protivdiverzioni pregled objekta Elektrotehničke škole i da je utvrđeno da nema bezbjednosnih prijetnji.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.