Kako prenose mediji, Sarapa je zbog nesnosnih bolova odmah napustio program. Nakon što mu je ukazana pomoć, on je otišao kući.
Nakon ukazane lekarske pomoći voditelj se osjeća bolje.
Sarapi pozlilo nakon što je Glišić doživio moždani udar kod njega u studiju
Ministar za javna ulaganja, Darko Glišić, doživio je moždani udar tokom gostovanja u Jutarnjem programu televizije Pink. Program su vodili Dea Đurđević i Predrag Sarapa, koji su odmah reagovali nakon čega je prekinut program.
Nakon što je ministar Darko Glišić prevezen u bolnicu, voditelju Predragu Sarapi je pozlilo, kako tvrdi Informer, zbog čega je primio dvije infuzije kako bi došao k sebi.
Voditelj Predrag Sarapa nedavno je imao zdravstveni problem, kada mu se slošilo nakon Jutarnjeg programa.
On je primio dvije infuzije i nije mogao da dođe sebi, a da se nije oporavio jasno govori i činjenica da se jutros nije pojavio na poslu, prenosi Telegraf.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.