Zabava

"Ostajem dok ne budu gotove sve analize" Hospitalizovana Marija Kulić, oglasila se IZ BOLNICE

Bivša rijaliti učesnica i majka Miljane Kulić, Marija Kulić, primljena je u bolnicu zbog problema sa srcem i već nekoliko dana leži na odjeljenju kardiologije. Nakon što je u posljednje vrijeme bila zabrinuta zbog nepravilnog srčanog rada i čestih aritmija, Kulićeva je podvrgnuta detaljnim kardiološkim ispitivanjima.

marija kulić
FOTO: ZORAN ILIĆ/RINGIER

Marija se oglasila i potvrdila ove informacije, ističući da ne želi ništa da prepusti slučaju.

– U bolnici sam zbog ispitivanja, imam preskoke i aritmiju. Biću ovdje dok ne obavim sve pretrage i analize – otkrila je Marija.

S obzirom na to da se prije nekoliko godina borila sa karcinomom, koji je pobijedila nakon operacija, hemioterapije i zračenja, od tada redovno odlazi na ljekarske kontrole.

Pročitajte još

Kako su joj ljekari striktno savjetovali da izbjegava stresne situacije, Marija je odlučila da u potpunosti promijeni životne navike. U planu joj je da se okrene zdravijem načinu života, povede računa o ishrani i počne sa vježbanjem, a u tome će joj najviše pomoći kćerka Ana, inače fitnes instruktorka, koja će za nju osmisliti poseban program, prenosi Blic.

Strogo mirovanje i zabrana stresa naveli su je da donese definitivnu odluku kada je u pitanju povratak na male ekrane. Marija je naglasila da joj je dosta nerviranja i da ne razmišlja o povratku u rijaliti.

– Ne zanima me rijaliti, ne bih mogla da podnesem nerviranje zbog Miljane, mogla bih jedino da uđem sama da komentarišem druge, sa njom više ne. Kad je ona kući, mirna sam i ne nerviram se – bila je potpuno iskrena Marija.