Hronika

Jezivi detalji ubistva u Sarajevu: Tarik Prusac nakon zločina UHAPŠEN DOK JE JEO ĆEVAPE na Baščaršiji

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u večernjim satima uhapsili su Tarika Prusca, koji se sumnjiči za ubistvo žene u sarajevskom naselju Dobrinja.

muškarac koji je ubio ženu u sarajevu
FOTO: DRUŠTVENE MREŽE/SCREENSHOT

Iako je potraga za njim bila intenzivirana i na području Darive, kako saznaje Avaz, osumnjičeni je lociran i uhapšen na drugoj lokaciji, u starom dijelu Sarajeva.

Tarik Prusac je na Darivi ostavio automobil, nakon čega se uputio prema Baščaršiji. Tamo je pronađen u jednom ugostiteljskom objektu, odnosno u poznatoj ćevabdžinici, gdje je jeo ćevape zajedno s djevojčicom koju je poveo sa sobom.

Pročitajte još

Nakon hapšenja, prebačen je u prostorije Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo, gdje je nad njim u toku kriminalistička obrada.

Dijete koje je osumnjičeni odveo nakon izvršenja krivičnog djela pronađeno je nepovrijeđeno, a o njemu trenutno brinu nadležne stručne službe.

FOTO: 
AVAZ TV/YOUTUBE/SCREENSHOT
FOTO: AVAZ TV/YOUTUBE/SCREENSHOT

Ubijena žena bila novinarka

Ubijena žena je bila novinarka Elma Godinjak (41), a za zločin se sumnjiči njen bivši suprug Tarik Prusac (49).

Ubistvo se dogodilo u ulici Omladinskih radnih brigada u 16.15 sati u stanu u kojem je Elma živjela kao podstanar nakon razvoda od ubice.

Poznat identitet ubijene novinarke (41) u Sarajevu

Poznato gdje je UHAPŠEN TARIK PRUSAC koji je ubio bivšu suprugu

Uhapšen muškarac (49) koji UBIO BIVŠU SUPRUGU (41) u stanu u Sarajevu

Opsadno stanje na šetalištu: Velika potraga ZA NAORUŽANIM UBICOM, policija vraća ljude s Darive

Ubica nakon zločina ODVEO KĆERKU (5): Poznato gdje se nalazi muškarac koji je UBIO BIVŠU SUPRUGU u Sarajevu