Zabava

(FOTO) "Ne mrzi ga ništa da uradi za mene" Gobelja došao po Katarinu Grujić na aerodrom, ona otkrila kako stvari stoje u braku

Pjevačica Katarina Grujić i ovog vikenda bila je vrijedna. Družila se sa svojom publikom u klubu u Kotoru, a onda doletjela na beogradski aerodrom, gdje ju je sačekala ekipa Blica, ali i suprug, fudbaler Marko Gobeljić.

(FOTO) "Ne mrzi ga ništa da uradi za mene" Gobelja došao po Katarinu Grujić na aerodrom, ona otkrila kako stvari stoje u braku
FOTO: ALEKSANDAR DOJKIĆ/RINGIER

Na putu do automobila posvetila je pažnju i okupljenim medijskim ekipama.

– Kako ste, da li ste umorni? Umorna sam. Nisam osoba koja kuka. Čak i kad sam bila u bolnici, nisam kukala. Posao umije da me košta zdravlja. Po sedam dana sam radila i završila sam tako što sam operisala glasne žice. Prehlade, pa bubreg, sve to zbog posla. Što da ne dođe Marko po mene, što bi ga mrzilo, ja sam mu žena. Ni mene ne mrzi da uradim bilo šta za njega, pa tako ni njega – rekla je Katarina Grujić za Blic.

Pjevačica je potom otišla do auta. Marko Gobeljić joj je kao pravi kavaljer unio kofer u gepek, a onda su zajedno krenuli svom domu gdje ih je čekala kćerkica Katja.

FOTO: ALEKSANDAR DOJKIĆ/RINGIER
FOTO: ALEKSANDAR DOJKIĆ/RINGIER

Katarina priželjkuje proširenje porodice

Pjevačica Katarina Grujić nedavno je priznala da bi željela da se ponovo ostvari u ulozi majke.

– Od kada se Katja rodila, Marko i ja maštamo o proširenju porodice. Voljeli bismo da joj podarimo brata ili sestru, ili čak oboje, iako znamo da će biti onako kako Bog odluči, i onda kada za to bude vrijeme – objasnila je pjevačica, ističući da bi voljela veliku porodicu.

Pročitajte još

– Često se šalim, pa kažem da ću Marku roditi minimum troje djece, a da će Katja dobiti i brata i sestru. Naravno, ne bih se bunila ni da imamo petoro djece – dodala je ona.