Naglasio je da je profesor geografije, ali da se ne razumije u trasu jer se „ide na Mliništa, pa s Mliništa na Glamoč i Grahovo“.
– Sve veliki megalopolisi. Glamoč od 300.000 stanovnika, treba ga izvesti na autoput, a onda u Hercegovinu. Koju Hercegovinu, kumim vas Bogom. Nije Hercegovina preko Glamoča, nego je Hercegovina preko Tjentišta, preko Žegulje i preko Prijeđila. A ne može se doći – rekao je Vukanović navodeći da ne može da opiše količinu bijesa jer bacaju milijarde na Glamoč i na Posušje i na Grude, kako bi se lakše išlo iz Slavonije u Dalmaciju na more.
Prema njegovim riječima milijarda se daje za gasifikaciju, a „nema Boga da se mala cijev provuče do Čemerna“.
– Otcijepite nas, brate, amputirajte nas. Najbolje bi bilo tako – rekao je Vukanović.
Zasmetalo mu je što kako kaže preko Glamoča prave autoput za Split.
-Preko Hercegovine, preko Posušja, Gruda i Širokog i Međugorja da uvežu u Gospu sa Splitom dobro i sa Slavonijom. A mi jaši konja preko Čemerna. Ni konjem ne možemo proći. Pa ovo je stvarno ponižavanje nas da da je to je nevjerojatno. A i treba, neka glasaju Hercegovci za vas. I treba još više će glasati što ih više budete ponižavali, i to ste u pravu – rekao je Vukanović.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.