Ona se pridružuje glumačkoj postavi u kojoj su Džoš Hartnet, Lejla Džordž, Majkl Daglas, Vilem Defo, Elen Barkin, Homer Gir i Ivon Čapman.
Ovo je prvi Stounov, još od “Snowdena” iz 2016. godine. On režira po sopstvenom scenariju koji istražuje porodicu, gubitak i bol, i otkriva kako ljubav može menjati oblik tokom naših života, izvještava Deadline.
“White Lies” se odvija kroz tri generacije i prati Džeka Frimana (Hartnet), dijete razvedenih roditelja koji sada ponavlja greške svojih roditelja u sopstvenom braku i sa svojom djecom.
Osjećajući se zarobljeno, upušta se u putovanje ispunjeno strašću kako bi pobjegao – samo da bi se još više izgubio. Kada upozna ženu čiji je život suprotan njegovom, započinje neočekivano putovanje samospoznaje.
Suganami će igrati ulogu Čike, žene koja upoznaje Džeka i njegovog sina Džoa.
Suganami, koja je mnogima najpoznatija kao bivša izvršna asistentkinja Kim Kardađijan, je prethodno igrala u A24 horor filmu “Opus. Film je premijerno prikazan na Sundance Film Festivalu i u bioskopima je prikazan u martu prošle godine. Ostale njene uloge uključuju film “Something from Tiffany’s”, a takođe je igrala u “Theater Is Dead”, u režiji Katerine Dudas, koji je premijerno prikazan na Fantastic Festu, piše Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.