Zabava

"Oboje dolazimo iz disfunkcionalnih porodica" Relja Popović nikad iskrenije progovorio o Nikoliji, pjevač otvorio dušu i o kćerkama

Relja Popović i Nikolija Jovanović ponosni su roditelji dvije djevojčice, Ree (9) i Hane (5).

Relja Popović
FOTO: MILAN ILIĆ/RINGEIR

Iako kćerke u javnosti nikada ne pokazuju, te o svojoj privatnosti govore veoma roketko, muzičar je sada odlučio da otvori dušu o lćerkama i njihovom vaspitanju.

Naime, uprkos svom uspokehu, koji su i on i njegova supruga ostvarili, Relja je rekao da mu to zaista ništa ne bi značilo, kada u jednom ne bi uspio:

– Džaba sav uspjeh i novac, ako kad sjedim negdje sa nekom od njih, i onda mi ljudi daju komentar, kako su predivno vaspitane, kako je Rea, moja starija kćerka izuzetno duhovita, pametna. Takve stvari mene raduju – istakao je on i dodao:

– To je moja misija i ako to ne bih uspio, onda bih smatrao da sam sve drugo promašio. Ako ne bih uspio njih, ne mogu ja u potpunosti da ih izvedem na pravi put, ali makar vrijednosti za koje ja vjerujem da su stvarno značajne, da im prenesem, i da im dam da se osjećaju slobodno, da rade stvari koje hoće i da budu čestite To je meni nagrada – istakao je on.

Oboje dolazimo iz disfunkcionalnih porodica

Istakao je da Nikolija i on grade svet na potpuno drugom primjeru u odnosu na svoje porodice:

– Ja sam odabrao ulogu roditelja i nas dvoje imamo misiju da bez obzira što dolazimo oboje iz porodica, koje su bile ne toliko funkcionalne, i njena i moja, primarne. Sada mi imamo misiju da zajedno izgradimo jedan funkcionalni svijet za nas, a onda i za njih – rekao je za TV E.

Pročitajte još

Podsjetimo, Relja Popović bez oca je ostao kada je imao samo godinu i po dana, a njegova majka Zoja Begoli, kasnije se preudala za Srđana Popovića, pored koga je Relja rastao neko vrijeme.

I Nikolijini roditelji razveli su se, Vesna je odabrala da kroz život nastavi sama, dok je Nikolijin otac, Vlada Jovanović zasnovao drugu porodicu, iz koje Nikolija ima brata i sestru, prenosi Blic.