Politika

(FOTO) RAT POSLANIKA Mazalica udario na Crnatka zbog kampanje, on uzvratio bez milosti „Tužibaba, cinkaroš, druker“

Predizborna kampanja nije zvanično počela, ali su politički obračuni već u punom jeku. Najnoviji sukob odigrao se na društvenim mrežama između poslanika Srđana Mazalice i Igora Crnatka, a povod je bio - kampanja prije kampanje.

IGOR CRNADAK I SRĐAN MAZALICA
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER/COMBO

Sve je počelo kada je Mazalica poručio da Crnadak „svaki dan odbrojava do izbora i šalje predizborne poruke“, uz ocjenu da ga, kako je naveo, CIK neće kazniti zbog preuranjene kampanje.

Crnadak mu nije ostao dužan. U odgovoru je Mazalicu nazvao „tužibabom“, „cinkarošem“ i „drukerom“, poručivši da je to potvrda da „nije lako imati stila u politici“.

Pročitajte još

-Inače, pazim baš zbog CIK, nijednog kandidata, izbornu poruku, obećanje ili slogan nisam spomenuo, samo govorim kao narodni poslanik šta ne valja u društvu i šta bi bilo pametno uraditi – rekao je Crnadak.

On je naglasio da odbrojavati dane do izbora, čak ni po najgorim diktatorskim standardima, ne može biti kažnjivo.

Dok Dragojević Stojić mašta o slavujima, Crnadak bi da lomi kičmu mafiji: Evo zašto bi Vukanović volio da bude Putin, a Selak orao i kako je Mazalica otkrio tajnu sreće