Podsjetimo, uhapšeni muškarac osumnjičen za silovanje ima policijski dosije, već je hapšen i boravio je u zatvoru. Takođe, on je na svojim profilima na društvenim mrežama objavljivao uglavnom svoje selfije, ali i motivacione poruke i citate.
Posljednji citat koji je objavio prije nekoliko mjeseci posebno je upao u oči.
– Pričajte o meni šta hoćete, ja živim kako meni odgovara. Ne živim za vas, živim za sebe – piše u poruci koju je osumnjičeni objavio na društvenoj mreži.
Podsjetimo, S. N. (50) se, kako je saopšteno iz MUP, tereti za krivična djela silovanje i pokušaj razbojništva. On je, kako se sumnja, u utorak usred bijela dana napao ženu ispred zgrade na Banovom brdu.
– Pokušao je da joj otme novčanik i odvukao je ispod stepeništa kod zgrade, u zabačeni dio, i tu ju je silovao. Zatim je hladnokrvno odšetao. Nesrećnu ženu zatekle su komšije u užasnom stanju – kaže izvor i dodaje da je policija poslije prijave odmah pokrenula potragu za osumnjičenim.
– On je u večernjim satima istog dana pronađen i uhapšen. Policajci su ga zatekli na ulici i stavili mu lisice – podsjeća izvor i dodaje da mu je određeno zadržavanje do 48 sati u kom roku će biti saslušan u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
On je saslušan u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu, gdje se branio ćutanjem. Tužilac je predložio sudu da mu odredi pritvor, što je sud prihvatio, piše Kurir.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.