Zabava

IZGLEDA NAJBOLJE U ŽIVOTU Znate je kao Janu iz "Nevernih beba", a ovakva nastupa na Beoviziji (FOTO)

Nastupa večeras na drugoj polufinalnoj večeri Beovizije. I to sa pjesmom zanimljivog naziva “Viktorija”. Da li će naziv numere biti proročki kada je njen plasman u pitanju?

IZGLEDA NAJBOLJE U ŽIVOTU Znate je kao Janu iz "Nevernih beba", a ovakva nastupa na Beoviziji (FOTO)
FOTO: YOUTUBE/SCREENSHOT

A ona je Jana Šusterić, koja je prije više godina pjevala u “Nevernim bebama”.

Pamtimo je po fantastičnom vokalu, a večeras će nam se predstaviti numerom za koju je tekst napisao Željko Hubač, a muziku komponovao Vladimir Graić (koji je i autor muzike “Molitive” kojom je Marija Šerifović pobijedila na Pesmi Evrovozije 2007. u Helsinkiju).

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1196632540500105&set=a.120355328127837&type=3&theater

Jana koja je sa 17 godina upisala Muzičku akademiju u Beogradu, poslije odlaska iz grupe “Neverne bebe” nastavila je obrazovanje na čuvenom Berkliju u Bostonu.

Nastupala je i u slovenačkoj verziji takmičenja “Ja imam talenat” i pobijedila.

Od Slovenije je dobila i podršku pred večerašnji nastup.

A Slovenci takođe ističu podatak da je dio Janinog tima Graić koji je komponovao pobjedničku “Molitvu”.

Jana koja danas izgleda najbolje u životu, nedavno je snimila duet sa Sergejem Ćetkovićem. Bio je to uvod u njen veliki povratak na muzičku scenu.

https://www.instagram.com/p/BuV2nCqnhkN/?utm_source=ig_embed

Poslije svega što je dosad uradila u muzici i svega što se u njenoj karijeri izdešavalo u međuvremenu, biće veoma zanimljivo vidjeti šta će izvesti večeras na bini.

(Žena Blic)

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu