Pet putničkih automobila sudarilo se danas u 16.30 u mjestu Šije, opština Tešanj, na magistralnom putu M-17 Maglaj Doboj, prenosi Faktor.
Dežurni operativni u MUP ZDK rekao je da su dvije osobe zadobile za sada neutvrđen stepen povreda, te da je jedna prevezena u bolnicu u Doboj-Jugu, a druga u tešanjsku bolnicu.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.