Kako pričaju prolaznici, plemenite životinje nisu se ipak ovdje dugo zadržale, već su nastavile svojim putem.
Smor i konjima ici u skolu. pic.twitter.com/kGdp6q8thm
Georgije Mihajlovic (@MGEORGIJE) April 12, 2019
Konje je svakako lijepo vidjeti na nekom seoskom domaćinstvu i u ergelama, ali na ulicama grada umjesto divljenja, kod mnogih izazivaju i strah.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.