Iz Gradske uprave je najavljeno da će jedna klupa biti postavljena u malom parku u centru grada, a druga u Gradskom parku.
Nabavku i montažu klupa za dojilje izvršilo je Odjeljenje za stambeno-komunalne poslove i zaštitu životne sredine.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.