Osječko-baranjska policija saopštila je danas će maloljetnike prijaviti zbog neovlaštene proizvodnje i prometa drogama.
Istragom je utvrđeno da je 16-godišnjak iz Antunovca kod Osijeka prošlog četvrtka prodao i autobusom u Biograd na Moru 17-godišnjaku poslao više od pola kilograma marihuane.
Policija je drogu pronašla, a pretragom kuće i drugih prostorija koje koristi 16-godišnjak pronađeno je još 15 grama marihuane
(Avaz)
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.