Upoznao sam člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika s rezultatima sastanaka u Budimpešti, analizirali smo situaciju u regionu i poziciju srpskog naroda. Dogovorili smo da zajedno posjetimo Drvar – naveo je Vučić na svom nalogu na Instagramu.
Vučić je na nalogu “budućnostsrbijeav” okačio i fotografiju s Dodikom.
https://www.instagram.com/p/B2CXmZ2oH5g/?utm_source=ig_embed
Vučić je u Budimpešti učestvovao na Trećem demografskom samitu, zajedno s premijerima Češke i Slovačke Andrejem Babišom i Petrom Pelegrinijem.
Vučić se odvojeno sastao i s mađarskim premijerom Viktorom Obranom.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.