Njemu je ukazana pomoć u dobojskoj bolnici nakon nesreće koja se dogodila sinoć oko 22.20 časova.
Putničkim automobilom “pasat” upravljala je osoba iz Doboja čiji su inicijali M.P.
Uviđaj su izvršili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.