U saopštenju se navodi da je Policijska stanica za bezbjednost saobraćaja Trebinje u 12.25 zaprimila prijavu da se u mjestu Veličani dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je putnički automobil “golf” sletio sa kolovoza.
Uviđaj su izvršili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Trebinje koji su izuzeli određene tragove čijim vještačenjem će biti utvrđen tačan uzrok saobraćajne nezgode.
Iz Policijske uprave Trebinje apeluju na sve učesnike u saobraćaju da poštuju saobraćajne propise.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.