Preminuo je sedamdesettrogodišnji muškarac iz Oštre Luke koji je imao više udruženih oboljenja. Pacijent je liječen u Odjeljenju intenzivne njege “Covid 19” Klinike za infektivne bolesti od 23. aprila.
Drugi preminuli je šezdesetpetogodišnji muškarac iz Mrkonjić Grada, koji je imao više hroničnih udruženih oboljenja. Pacijent je liječen u Odjeljenju intenzivne njege “Covid 19” Klinike za infektivne bolesti od 10. aprila.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.