Nesreća je policiji prijavljena juče oko dva časa ujutro. Tokom uviđaja policija je utvrdila da je vozač “Kie” izgubio kontrolu i sletio sa puta u ulici Kralja Petra Prvog u Derventi.
– U ovoj saobraćajnoj nesreći nije bilo povrijeđenih, dok je na vozilu nastala materijalna šteta, kao i na tri stabla koja su se nalazila na uređenoj zelenoj površini- saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.