Od šest zaraženih osoba, četiri su na kućnom i ambulantnom liječenju u Domu zdravlja, a dvije su smještene u Univerzitetsku bolnicu, gdje je ukupno na liječenju 19 kovid pacijenata iz regije, i to 12 sa potvrđenim prisustvom virusa i sedam sa kliničkom slikom oboljenja izazvanog koronom.
Krizni štab je konstatovao da je epidemiološka situacija sve povoljnija, ali da opreza nikada nije napretek i da je potrebno i dalje se striktno pridržavati propisanih mjera zaštite od zaraze.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.